ПРО НАС

      Виставковий центр теплиць – це перша в Україні виставка теплиць від виробника, що презентує рішення для вирощування фруктів, овочів, зелені, ягід, грибів, саджанців лісу тощо у закритому грунті. До Вашої уваги конструкції різної складності, від теплиць для дачних ділянок до масштабних тепличних комплексів, і все це в одному місці! Тут Ви зможете оцінити якість матеріалів та конструкції, побачити різні види каркасу та накриття, визначитися з розміром теплиці та зрозуміти як вона буде виглядати саме на Вашій ділянці. Ви також отримаєте професійну консультацію на місці для обрання своєї теплиці.

Вас приємно здивує якість та надійність наших теплиць.

Наша місія - надати кожному клієнту можливість харчуватися натуральними продуктами та відкрити власну справу.

        Всі теплиці, представлені у виставковому центрі виготовлені на власному  виробництві, яке знаходиться у Вінницькій області, смт. Вороновиця, вул. Молодіжна, 53. Працюємо для Вас з 2004 року. Ми виготовляємо більше 35-ти позицій теплиць стандартних розмірів, а також індивідуальні замовлення різної складності. У нас Ви отримаєте найвигіднішу ціну без переплат посередникам! Більш детальна інформація про нашу компанію на сайті https://profil-m.vn.ua/

        Наша команда – це виключно висококваліфіковані працівники, які якісно виконують свою роботу за мінімальний термін. Ми пишаємося тим, що багато з наших співробітників працюють з моменту заснування компанії. Це спеціалісти з величезним досвідом роботи, які люблять свою справу. 
Наші експерти спроєктують теплицю так, аби кожен метр землі давав Вам максимальну користь та прибуток. 

До кожного замовника ми підходимо індивідуально і готові запропонувати оптимальне рішення, виходячи із запланованого бюджету.

Ми постійно вдосконалюємось для того, щоб створювати новий та якісний продукт для Вас.

Тож, якщо Ви шукаєте теплицю своєї мрії – ласкаво просимо на нашу виставку теплиць!